Dzisiaj jest: 28.1.2022, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Regulamin


Regulamin serwisu firmowo.com.pl
 

§ 1. informacje ogólne

1. Wydawcą oraz właścicielem Internetowego Katalogu Firm jest firma cpnet.pl Piotr Wojda ul. Majdańska 18 lok. 3a w Warszawie. NIP 113-209-41-39.
2. Serwis ma charakter darmowy i ogólnodostępny. Właściciel może pobierać opłaty za dodanie, przedłużanie oraz wyróżnienie ofert firm.
3. Administracja nie jest w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z serwisu w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych opisów oraz treści komunikatów przesyłanych przez użytkowników z formularzy kontaktowych. Jednakże dokłada wszelkich starań, aby treści publikowane na łamach Internetowego Katalogu Firm nie łamały obowiązującego prawa.

 

§ 2. dodawanie firmy

1. Wpis widoczny jest po wypełnieniu formularza na stronie http://firmowo.com.pl/katalog/przed-dodaniem oraz zatwierdzeniu go przez moderatora – obsługę serwisu.
2. Informacje o firmie będą wyświetlane zgodnie z podanym terminem przy wypełnianiu formularza.
3. Każda firma ma prawo do jednego wpisu w tylu kategoriach – branżach, w ilu pozwala wybrana opcja dodania firmy.
4. Informacje o firmach mogą być wprowadzane wyłącznie przez ich właścicieli lub osoby upoważnione do reprezentacji danej firmy.
5. Swoje dane rejestrować mogą wyłącznie podmioty gospodarcze zarejestrowane na terenie Rzeczypospolitej.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
test hot